Yönetim Sistemleri Danışmanlığı & Mentörlüğü

Danışmanlık & Mentörlük

Yönetim Sistemleri Danışmanlığı kuruluşlarda standard maddelerinin  gerekliliklerini ortaya koyarak, süreçleri planlamayı içermektedir. Kuruluşun her seviyede çalışanı ile birlikte yürütülen çalışmalarla yönetim sistemleri standardlarının kuruluşlarda uygulanması ve sistemin belgelendirme denetimine hazırlanmasında kolaylaştırıcı rol üstlenilir. 

Yönetim Sistemleri Danışmanlığı & Mentörlüğü

Yönetim Sistemleri

Yönetim Sistemleri Danışmanlığı kuruluşlarda standard maddelerinin  gerekliliklerini ortaya koyarak, süreçleri planlamayı içermektedir. Kuruluşun her seviyede çalışanı ile birlikte yürütülen çalışmalarla yönetim sistemleri standardlarının kuruluşlarda uygulanması ve sistemin belgelendirme denetimine hazırlanmasında kolaylaştırıcı rol üstlenilir. Bu sürece destek olacak eğitimler sayesinde her seviye çalışanlar bilgi edinir, kuruluş uygulamaları ile bağlantı sağlanarak çalışan katılımı gelişir.

Danışmanlık hizmeti sunulan Yönetim Sistemleri: 

  • TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi
  • TS EN ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi
  • TS ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi
  • TS EN ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi
  • TS ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Gereklilikleri
  • TS EN ISO 18295 Müşteri İletişim Merkezleri Gereklilikleri

Uluslararası ve Bölgesel Standardizasyon Sürecine Katılım Danışmanlığı

Standardizasyon danışmanlığı

Standardizasyon danışmanlığı, Standardların hazırlanma prensiplerini bilmek, kullanıcısı olduğunuz ürün, metod, yönetim sistemi, vb. standardların geliştirilmesi süreçleri ve bu süreçlere katılım konusunda destek sağlar. Standardizasyon teknolojiye yön verir. Üretim gibi süreçlerdeki teknolojik gelişimden erekenden haberdar olmak kuruluşunuza rekabet üstünlüğü sağlar. Aynı şekilde standardın içindeki teknolojiye yön veren siz de olabilirsiniz.

Dr. Hatice Bektaş Kimdir?

26 yıllık tecrübe.

Kurumsal denetim, eğitim ve standardizasyon alanında 26 yıllık tecrübesine, akademik öğrenimin yanı sıra akredite koçluk ve MEB onaylı ÇDD yaratıcı drama eğitimenliğini de dahil eden yönetici koçu, kurumsal eğitmen ve danışmandır.
Dr. Hatice Bektaş
Yönetici koçluğu, Kurumsal eğitim ve danışmanlık.